درباره ما

سامانه خبرخوان اتوماتیک به زبان php و بر پایه فریمورک محبوب CodeIgniter نسخه 3.1.5 طراحی شده است.

امکانات:

 دارای پنل مدیریت حرفه ای با طراحی واکنشگرا ( Responsive )
 

 دارای دو قالب سایت پیشفرض با طراحی واکنشگرا


 امکان نصب خزشگر مربوط به هر منبع خبری


دریافت اخبار به صورت ارجاعی و یا داخلی از منابع تعریف شده

-- اخبار دریافت شده براساس نوع طراحی خزشگر بر دو نوع داخلی و یا ارجاعی دسته بندی میشوند. اخبار ارجاعی به اخباری گفته میشود که توسط فید یا RSS دریافت شده باشند. در این صورت اطلاعاتی از خبر که فقط در RSS موجود است دریافت میشود.
  اخبار داخلی به اخباری گفته میشود که تمامی اطلاعات مربوط به خبر (شامل متن کامل خبر) را در پایگاه داده ذخیره و نمایش میدهد. نوع خبر بستگی به نوع برنامه نویسی خزشگر مربوطه دارد.

 

امکان تعریف و مدیریت گروه خبری

-- برای مثال: سیاسی ، اقتصادی و... . امکان تعیین رنگ برای گروه های خبری وجود دارد.

 

امکان تغییر جایگاه گروه های خبری

-- برای مثال گروه سیاسی بالاتر از گروه اقتصادی قرار بگیرد یا برعکس. این عمل به صورت Drag and Drop و با ماوس انجام میشود.

 

تخصیص هر بخش از خزشگر خبر به گروه های خبری

-- هر خزشگر خبر خود از چند بخش تشکیل شده است. برای هر بخش از خزشگر امکان تخصیص به یک گروه خبری وجود دارد.
  برای مثال اگر خزشگری دارای سه بخش اقتصادی ، سیاسی و ورزشی باشد میتوان هر بخش را به گروه خبری متناسب با آن خبر اختصاص داد. برای مثال بخش ورزشی به گروه خبرهای ورزشی اختصاص یابد و...
 امکان تعیین رنگ برای هر بخش از خزشگر وجود دارد. برای مثال سیاسی ایرنا قرمز رنگ باشد و اقتصادی ایرنا آبی و...

 

دارای موتور خزشگر پیشرفته

-- موتور خزشگر این سامانه توسط کران جاب کار میکند. برای مثال کران جاب موتور خزشگر خبر روی هر دقیقه یکبار تنظیم میشود و موتور خزشگر هر دقیقه یکبار کار خزش را انجام میدهد.
 موتور خزشگر دارای رمز عبوری برای اجرا شدن است که این رمز عبور از طریق بخش تنظیمات خزشگر سامانه تعیین میشود. رمز عبور برای جلوگیری از دسترسی هرشخص به موتور خزشگر است.

 

امکان ایجاد و مدیریت صفحات در سایت

-- مثال: درباره ما و...

 

مدیریت اولویت های اجرا در بخش های خبری 

-- برای مثال 20 بخش خبری در سامانه وجود دارد و ما قصد داریم اولویت اجرای بخش 20 ام را با بخش 10 ام تغییر دهیم و جایگاهشان را عوض کنیم. این امر میسر است. علاوه بر آن امکان غیر فعال و یا فعال کردن یک بخش خبری وجود دارد.

 

امکان تعریف حداکثر تعداد کلمه کلیدی برای هر خبر

-- کلمات کلیدی از بخش عنوان هر خبر دریافت میشوند و کلمات بزرگتر از سه حرف به عنوان کلمه کلیدی در نظر گرفته میشوند

 

امکان تعریف کلمات ممنوع برای کلمات کلیدی

-- در زمان تعیین کلمات کلیدی برای هر خبر کلمات ممنوع بررسی میشوند در صورت وجود کلمه مورد نظر در بین کلمات ممنوع از تگ کردن کلمه مورد نظر جلوگیری میشود.

 

امکان تعریف کلمات کلیدی برجسته

-- در زمان تعیین کلمات کلیدی کلمات کلیدی برجسته نیز بررسی میشوند. در صورت وجود کلمه کلیدی برجسته آن کلمه به عنوان تگ در نظر گرفته میشود.

 

امکان بررسی تعداد بازدید و حذف کلمات کلیدی

-- در صورت حذف کلمه کلیدی، آن کلمه به بخش کلمات ممنوع اضافه میشود. ( اما از کلمات کلیدی خبرهایی که قبلا دریافت شده اند حذف نمیشود )


امکان نصب پوسته ( قالب سایت ) و ویرایش محتوای فایل های پوسته از طریق پنل مدیریت

-- فایل های پوسته به دو بخش قالب و استایل تقسیم میشوند. در بخش قالب فایل های اصلی و کد های php و html قرار دارد و در بخش استایل فایل های مربوط به css و javascript و فونت ها و...

 

امکان تعریف موقعیت 

-- از موقعیت ها در قالب سایت استفاده میشود. هر موقعیت در واقع بخشی از یک قالب در نظر گرفته میشود که امکان ویرایش آن به راحتی قابل انجام باشد.
  برای مثال موقعیتی بنام "Header-Banner" ایجاد میکنیم و این موقعیت را با استفاده از شورت کدی که در اختیارمان قرار میدهد به قسمت هدر قالب خود اضافه میکنیم. و در بخش محتوای موقعیت خود کد های مربوط به بنر تبلیغات خود را قرار میدهیم.
  در صورت نیاز به ویرایش بدون دست بردن دوباره در کدهای قالب به بخش موقعیت ها رفته و محتوای موقعیت مورد نظر را ویرایش میکنیم.

 

امکان فعال و یا غیرفعال کردن RSS برای هر گروه خبری

 

تنظیمات سایت

-- تنظیم نام سایت ، عنوان سایت ، توضیحات ، کلمات کلیدی ، ایمیل مدیریت ، تعداد خبر های در هر RSS و تعداد خبرهایی که در بخش دیگران میخوانند به کاربر نمایش داده میشود.
  استفاده از موارد ذکر شده در قالب سایت توسط شورت کد امکان پذیر است.

 

امکان تعریف ربات تلگرام و کانال و تخصیص گروه های خبری به هر کانال و ارسال لحظه ای اخبار دریافت شده به کانال مورد نظر

-- برای مثال در سامانه گروه خبری سیاسی را داریم. رباتی ایجاد کردیم و کانال سیاسی ای که از قبل ساخته ایم را در سامانه وارد میکنیم. با تخصیص گروه خبری سیاسی به کانال تعریف شده ازین پس تمامی اخبار سیاسی ای که دریافت میشود به کانال مورد نظر نیز ارسال میشود.

 

امکان ایجاد اکانت ادمین جدید و مدیریت اکانت های ایجاد شده

 

امکان جدید اضافه شده: موتور خزش نرخ ها

-- موتور خزش نرخ ها مانند موتور خزش خبر نیاز به خزشگر دارد. برای مثال خزشگر مربوط به نرخ طلا نصب میشود و از آن پس نرخ مربوط به طلا دریافت میشود.
  موتور خزش نرخ ها نیز توسط کران جاب ( جدا از کران جاب خزشگر اخبار ) کار میکند و دسترسی به آن با رمز عبور مخصوص به خودش میسر است.
  امکان نصب و مدیریت خزشگر های نرخ نیز در حال انجام است. 

 

امکان جدید اضافه شده: پلاگین ساز برای خزشگرهای اخبار

-- با استفاده از این پلاگین ساز میتوانید خزشگرهای سایت های مورد نظر خود را ساخته و درنهایت فایل خزشگر را دریافت نموده و اقدام به نصب و استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این پلاگین ساز فقط خزشگرهایی را تولید میکند که منابع آن از RSS برخوردار هستند و خزشگرهای تولید شده از آن اخبار را از RSS دریافت میکنند.

 

امکان جدید اضافه شده: پخش زنده اخبار به همراه امکان تفکیک خبر براساس نوع گروه

 

امکان جدید اضافه شده: دارای اسکریپت بروزرسان

-- با استفاده از اسکریپت بروزرسان میتوانید بدون نیاز به حذف و نصب کلی سامانه و فقط توسط فایل های بروزرسانی که توسط پشتیبانی برایتان ارسال میگردد سامانه خود را به روز نمایید.

 

امکان جدید اضافه شده: احراز هویت توسط ReCaptcha در زمان ورود به پنل

-- امکان فعال و یا غیر فعال کردن احراز هویت توسط Google ReCaptcha وجود دارد و از طریق تنظیمات سایت در پنل مدیریت میتوان Site_Key و Secret_Key مربوط به Recaptcha خود را وارد نمود.

 

 

در حال حاضر سامانه تعریف شده در حال تکمیل شدن و اضافه شدن بخش های جدید است.
قیمت حال حاضر آن 1,100,000 تومان میباشد (اوپن سورس) که با اضافه شدن بخش های جدید طبیعتا هزینه آن نیز افزایش میابد. هزینه امکانات جدید برای خریداران قدیمی سامانه رایگان است.
گر چه به صورت اختصاصی و در ریز بینانه ترین مسائل آن با وسواس کار شده است اما قصد داریم سامانه مورد نظر را به بازار نیز عرضه کنیم.

در صورت اضافه شدن امکانات جدید از طریق همین بخش اطلاع رسانی میشود.

جهت برقراری ارتباط: تلگرام پشتیبانی